2020-10-30T00:00:00
#6 Bascom Hopewell-Loudon (8-0)
Final
42
#2 Arlington (5-3)
D7 Region 26
35
Final @ D7 Region 26
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#6 Parma Heights Holy Name (7-1)
Final
17
#2 Ashland (7-2)
D3 Region 10
14
Final @ D3 Region 10
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#2 Toledo Central Catholic (6-1)
Final
14
#3 Avon Lake (8-1)
D2 Region 6
16
Final @ D2 Region 6
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#5 Brecksville (7-2)
Final
28
#1Avon (9-0)
D2 Region 6
38
Final @ D2 Region 6
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#6 Kettering Archbishop Alter (7-2)
Final
20
#2 Hamilton Badin (7-1)
D3 Region 12
3
Final @ D3 Region 12
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#5 Hamilton Ross (8-1)
Final
41
#1 Bellbrook (8-1)
D3 Region 12
19
Final @ D3 Region 12
Sponsored by:
2020-10-31T00:00:00
#5 Van Wert (8-1)
Final
41
#1 Bellevue (8-1)
D4 Region 14
22
Final @ D4 Region 14
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 Sheridan (8-1)
Final
6
#2 Bishop Hartley (6-3)
D3 Region 11
10
Final @ D3 Region 11
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#2 Streetsboro (8-1)
Final
6
#3 Canfield (9-0)
D3 Region 9
24
Final @ D3 Region 9
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 Alder (8-1)
Final
6
#1 Columbus St. Francis DeSales (7-1)
D3 Region 11
31
Final @ D3 Region 11
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
Tusky Valley (2-8)
Final
7
Fairless (6-3)
Regular Season Game
40
Final @ Regular Season Game
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 New Bremen (7-2)
Final
16
#2 Fort Loramie (7-2)
D7 Region 28
8
Final @ D7 Region 28
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 Benedictine (4-5)
Final
0
#1 Hoban (8-0)
D2 Region 5
37
Final @ D2 Region 5
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
Green (4-4)
Final
7
North Canton Hoover (6-3)
Regular Season Game
49
Final @ Regular Season Game
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 Hudson (9-0)
Final
35
#7 Warren Harding (6-4)
D2 Region 5
6
Final @ D2 Region 5
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
Louisville (2-7)
Final
14
Jackson (4-5)
Regular Season Game
42
Final @ Regular Season Game
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#6 Anderson (7-3)
Final
30
#2 Cinc. Lasalle (9-0)
D2 Region 8
55
Final @ D2 Region 8
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
Alliance (2-8)
Final
21
Lake (6-4)
Regular Season Game
41
Final @ Regular Season Game
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 St. Xavier (8-2)
Final
10
#1 Lakota West (8-1)
D1 Region 4
7
Final @ D1 Region 4
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#13 Convoy Crestview (6-3)
Final
14
#1 Lima Central Catholic (7-1)
D7 Region 26
41
Final @ D7 Region 26
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#6 McDonald (7-2)
Final
14
#2 Lucas (7-2)
D7 Region 25
27
Final @ D7 Region 25
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#5 Degraff Riverside (7-2)
Final
8
#1 Marion Local (9-0)
D7 Region 28
48
Final @ D7 Region 28
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 Westerville South (7-1)
Final
36
#2 Massillon Washington (8-1)
D2 Region 7
45
Final @ D2 Region 7
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#2 Mentor (9-1)
Final
49
#8 Medina (6-4)
D1 Region 1
14
Final @ D1 Region 1
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
United Local (6-3)
Final
14
Minerva (2-8)
Regular Season Game
21
Final @ Regular Season Game
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 New Philadelphia (7-2)
Final
0
#1 Chardon (9-0)
D3 Region 9
31
Final @ D3 Region 9
Sponsored by:
2020-10-31T00:00:00
#12 Mentor Lake Catholic (6-2)
Final
7
#1 Northwest (8-1)
D4 Region 13
0
Final @ D4 Region 13
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 Springfield (8-1)
Final
19
#4 Olentangy Liberty (8-2)
D1 Region 2
0
Final @ D1 Region 2
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 Lewis Center Olentangy (6-3)
Final
10
#1 Massillon Perry (9-0)
D2 Region 7
14
Final @ D2 Region 7
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#1 Pickerington Central (10-0)
Final
38
#3 Westerville Central (7-2)
D1 Region 3
7
Final @ D1 Region 3
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#3 Hannibal River (6-3)
Final
9
#7 Shadyside (6-3)
D7 Region 27
42
Final @ D7 Region 27
Sponsored by:
2020-10-31T00:00:00
#11 Clyde (6-4)
Final
14
#2 Shelby (9-0)
D4 Region 14
28
Final @ D4 Region 14
Sponsored by:
2020-10-31T00:00:00
#4 Meadowbrook (8-1)
Final
28
#1 St. Clairsville (9-0)
D4 Region 15
42
Final @ D4 Region 15
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#12 West Holmes (7-3)
Final
24
#1 Tiffin Columbian (8-1)
D3 Region 10
34
Final @ D3 Region 10
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#5 Newark Catholic (6-3)
Final
35
#1 Glouster Trimble (8-1)
D7 Region 27
19
Final @ D7 Region 27
Sponsored by:
2020-10-31T00:00:00
#6 Ursuline (7-2)
Final
35
#2 Poland Seminary (7-2)
D4 Region 13
7
Final @ D4 Region 13
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 Dalton (6-3)
Final
18
#1 Warren JFK (7-2)
D7 Region 25
28
Final @ D7 Region 25
Sponsored by:
2020-10-30T00:00:00
#4 King Mills Kings (7-1)
Final
10
#1 Winton Woods (9-0)
D2 Region 8
20
Final @ D2 Region 8
Sponsored by: